סובארו פורסטר החדש 2024 (דור 6) בישראל – החל מ-205,900 שקלים

 

סובארו פורסטר 2024 מפרט
סובארו פורסטר 2024 פרטים ומפרט   

 

סמלת משיקה את הדור ה-6 החדש של דגם השטח סובארו פורסטר, עם סביבת נהג חדשה ועיצוב חיצוני ופנימי משודרג, בנוסף לקפיצה בבטיחות, עם הדור הרביעי של מערכת ה-EYESIGHT, החל מ-205,900 ש”ח

 

 

סמלת מכריזה על השקת דגם השטח הוותיק והפופולרי, סובארו פורסטר FORESTER, דור חדש שישי במספר, שמחירו מתחיל ב-205,900 ש”ח. לסובארו FORESTER החדש מנוע בוקסר בנפח 2.5 ליטר המפיק 180 כ”ס, תיבת הילוכים רציפה בעלת 8 יחסי העברה הניתנים לשליטה באמצעות פקדים הנמצאים מאחורי ההגה, מערכת הנעה כפולה AWD, וחישוקים מעוצבים בקוטר “17 ועד “19 (לראשונה בפורסטר) בהתאם לרמת הגימור. 

סובארו פורסטר מפרט

 

סובארו פורסטר החדש
סובארו פורסטר 2024 בישראל

 

עיצוב חיצוני ופנימי חדש 

הדור החדש של הפורסטר FORESTER משווק בישראל בארבע רמות גימור, ומגוון צבעים לרכב יחד, עם עיצוב חדש המשלב טקסטורות שונות ואלמנטים צבעוניים. 

סובארו פורסטר החדש מציג אסתטיקה עיצובית חדשה, יותר אלגנטית ומודרנית, תוך שמירה על המראה המוכר – החזית כוללת שבכה קדמית בולטת, שבמרכזה מותקן הלוגו המעודכן של סובארו, אשר מתמזגת עם יחידות תאורה קומפקטיות מסוג LED. מהצד, קווי עיצוב אגרסיביים, המדגישים את גובהו ו”חוסנו” של הדגם. קשתות הגלגלים הבולטות מדגישות את יכולות השטח שלו. השמשה האחורית, בעלת הזווית הכהה, מאפשרת נפח הטענה משודרג. 

 

 

מספר עדכונים אווירודינמיים משפרים את הביצועים והיציבות של רכב הכביש-שטח החדש: פתחים ייחודיים שהותקנו מאחורי הגלגלים הקדמיים מאפשרים יציאת אוויר בצורה קלה, ובכך תורמים להפחתת מקדם הגרר וליציבות בנהיגה. 

תא הנוסעים של ה-FORESTER החדש כולל מסך מגע בולט, חומרים בעלי מרקם ייחודי שמטרתו למנוע נזקים משימוש יומיומי וחיפוי תקרה כהה שמיועד להסתיר שפשופים העלולים להגרם מהעמסה או פריקה של נוסעים ו/או מטען. קורות המכונית זכו לתכנון המבטיח שמשות גדולות ככל הניתן לטובת ראות מיטבית מתוך תא הנוסעים כלפי חוץ. כמו כן, מאחור הותקנו שמשות כהות כסטנדרט. 

ברכב מותקנות מערכות טכנולוגיה מתקדמות ואבזור מכובד הכולל, בין היתר: מושב נהג המתכוונן באופן חשמלי, חימום מושבים, כניסה והנעה ללא מפתח, גג פנורמי נפתח, מערכת בקרת אקלים מפוצלת, מערכת מולטימדיה StarLink עם מסך מגע “11.6, קישוריות ל-Apple CarPlay  ו-Android Auto ויכולת שליטה ממערכת המולטימדיה במערכות הרכב השונות.

 

בטיחות גבוהה יותר

המרכב של הפורסטר החדש מציג קשיחות פיתול גבוהה יותר ב-10% הודות לשימוש בטכניקות ריתוך והדבקה משופרות התורמות גם לחסכון במשקל. תכונה זו מספקת התנהגות כביש משופרת, ובידוד רעשים משופר. 

לצד מערכת ה-X-MODE לסיוע בנסיעה בשטח, ובמדרונות, ישנה מערכת בטיחות אקטיבית, ה-EYESIGHT, מהדור הרביעי והאחרון. זו מוצעת כסטנדרט בכל הדגמים וכוללת שלוש מצלמות המשמשות כעיניים נוספות לנהג. יחד הן מייצרות תמונה תלת ממדית לטובת יכולת זיהוי הולכי רגל ודו גלגלי.

בנוסף, המערכת מסייעת להתריע לפני התנגשות חזיתית, ובעת הצורך בולמת את המכונית באופן אוטונומי. כמו כן, בעת הפעלת בקרת השיוט האדפטיבית, המערכת מסוגלת לשמור על מרחק קבוע מהרכב שנמצא לפנים ומציעה גם טכנולוגיה המאפשרת זחילה בפקקים. בנוסף לכל אלו, כוללת המערכת, התרעת סטייה מנתיב וסטיה בתוך הנתיב לצד תיקון אקטיבי, התרעה על רכבים הנמצאים ב”שטח מת”,  וחיישני נסיעה לאחור מקוריים ומערכת RAB, הכוללת בלימה אוטומטית בעת זיהוי מכשול והתרעה במקרה של תנועה חוצה בעת נסיעה לאחור. 

לטובת סיוע והגברת הבטיחות בעת תמרוני חניה, ה-FORESTER החדש מציע (בכפוף לרמת הגימור) תצוגה עילית 360 מעלות של הרכב וסביבתו. המערכת משלבת תמונות מארבע מצלמות היקפיות לטובת תמונה אחת המציגה מבט מ”מעוף הציפור” של האזור שמסביב לרכב. מערכת DriverFocus, מסייעת להפחתת הסחת הדעת, משתמשת במצלמה פנימית ובתוכנת זיהוי פנים על מנת לנטר עייפות או חוסר תשומת לב של הנהג.

 

סובארו פורסטר 2024
סובארו פורסטר החדש

 

שימושיות גבוהה יותר

 

ה-FORESTER החדש תוכנן לשלב את היכולות והשימושיות של רכב שטח יחד עם הנוחות והיעילות של מכונית כביש. מרווח הגחון של ה-FORESTER החדש, העומד על 22 ס”מ, גבוה יותר מרכבי שטח רבים, אך יחד עם זאת שומר על כניסה נוחה עבור הנוסעים מלפנים ומאחור. 

מערכת ההנעה הכפולה לכל הגלגלים מספקת זמן תגובה מהיר יותר, התנהגות כביש טובה יותר ושליטה גבוהה יותר הן בכביש והן בשטח. מערכת ה-X-MODE מספקת בקרת ירידה במדרון, אשר ממקסמת את בקרת האחיזה על משטחים חלקים ועליות תלולות. ברמות הגימור הגבוהות המערכת מספקת יכולות טובות יותר במגוון רחב יותר של תנאי דרך מאתגרים. מערכת למניעת התדרדרות בעת התחלת נסיעה בעליה מגיעה כסטנדרט בכל הגרסאות. 

לטובת שימושיות גבוהה יותר, ה-FORESTER החדש כולל מושב אחורי עם משענת גב המתקפלת ביחס של 60:40. קיפול המושבים האחוריים במלואהם מספק נפח הטענה שימושי של 2,210 ליטר. דלת תא המטען הרחבה מציגה סף הטענה נמוך אשר מאפשר הטענה ופריקה קלה. מסילות גג מובנות, המגיעות כסטנדרט, מספקות אפשרות נוספת לנשיאת מטען לטובת הרפתקאות שונות ומגוונות.

תא המטען של ה-FORESTER החדש מציע שמונה ווים לטובת קיבוע ותליה של ציוד: שלושה בכל צד ועוד שניים בחלק האחורי של דלת תא המטען. 

 

SUBARU FORESTER 2024
סובארו פורסטר דור 6, החל מ-205,900 ש”ח

 

שיפור הנוחות

תא הנוסעים של הדגם החדש מציע מרווח ראש ורגליים נדיב, ומושבים קדמיים המספקים תמיכה גבוהה יותר לטובת הגברת הנוחות והפחתת עייפות הנהג. המושבים הקדמיים כוללים עיצוב צר המאפשר ראות טובה יותר יחד עם גישה קלה למושבים האחוריים. בנוסף, בידוד רעשים משופר מספק סביבה שקטה ונוחה יותר. מערכת בקרת האקלים הדו-יזורית של הרכב עודכנה על מנת להתמקד במושבים שבשימוש (לעומת תא הנוסעים כולו) לטובת שיפור הנוחות והחסכון בצריכת הדלק. 

בנוסף, לראשונה בסובארו, הפורסטר החדש מציע דלת תא מטען הנפתחת ללא מגע יד, באמצעות תנועת רגל. כל רמות הגימור כוללות רשימה מקיפה של אבזור סטנדרטי כגון: מפתח חכם, מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים הכוללת תצוגה עבור כל אחד מהגלגלים בנפרד, יחידות תאורה מסוג LED המתאימות את אלומת האור בהתאם לזווית ההיגוי ומספקות אור גבוה באופן אוטומטי ועוד. בהתאם לרמת הגימור מוצע אבזור נוסף כגון: טעינה אלחוטית, מושבים מחוממים, אוורור במושבים ועוד. 

 

סובארו פורסטר החדש, החל מ-205,900 ש”ח.

 

מילה על הדגם והישגיו:

 

“מאז הצגתו של ה-FORESTER, רכב הכביש-שטח האייקוני, בשנת 1997, הוא זכה בפרסי בטיחות רבים משלל גופים מוכרים, כולל המכון לבטיחות בדרכים (IIHS) והמנהל הלאומי לבטיחות בדרכים (NHSTA). ה-FORESTER היוצא קיבל את פרס ה-TOP SAFETY PICK לשנת 2023 של המכון לבטיחות בדרכים (IIHS). מדובר למעשה בשנה ה-17 ברציפות שה-FORESTER זוכה ב-IIHS TOP SAFETY PICK (2007-2023) – יותר מכל רכב אחר בסגמנט. בנוסף, ה-FORESTER היוצא קיבל את הדירוג הגבוה ביותר האפשרי למניעת תאונה חזיתית מ-IIHS. ה-FORESTER הקודם זכה גם בציון בטיחות גבוה של חמישה כוכבים מה-NHTSA. סובארו צופה שה-FORESTER החדש ימשיך לספק בטיחות מצוינת לנהג ולנוסעים ברכב”.

 

סובארו פורסטר מפרט

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *