פורד מוסטנג החדשה 2024 במכירה מוקדמת – מנוע 5.0 ל’ מ-425,000₪

 

פורד מוסטנג 2024
חדש או חדשה?. פורד מוסטנג

 

בקרוב אצלנו: פורד ישראל פותחת מכירה מוקדמת לפורד מוסטנג החדשה. זו תשווק עם יחידת הנעה אחת, מנוע אטמוספרי, V8 בנפח 5.0 ל’, 480 כ”ס, מ-425,000 ₪

 

דגם המוסטנג החדש לוקח את מסורת מכונית השרירים האמריקאית עם העיצוב המוכר, הכוח המתפרץ, הסאונד המשכר וחווית הנהיגה הספורטיבית לעידן החדש עם מערכות הקישוריות המתקדמות ביותר, המסכים הגדולים ושלל מערכות העזר והאבזור שמהנות את הנהג גם כשאינו לוחץ בחוזקה על דוושת התאוצה.

 

המנוע: לפורד מוסטנג מעמד אייקוני בתעשיית הרכב האמריקאית. הדגם החדש כולל טכנולוגיות חדשות: מנוע Ti-VCT V8 חמישה ליטרים בנפח 5,038 סמ”ק המעביר את הכוח (480 כ”ס) ישירות לסרן האחורי, מינון הכוח לגלגלים האחוריים נעשה באמצעות דיפרנציאל מוגבל החלקה. הודות לתכנון מוקפד, הכולל מערכת יניקת אוויר כפולה ובית מצערות כפול ביצועי המנוע תחת עומס יאפשרו ספיקת אוויר גבוהה יותר וישפרו את “הנשימה” שלו בסל”ד גבוה. 

המנוע משודך לתיבת ההילוכים האוטומטית (10 הילוכים), בנוסף קיימים שלושה מצבי נהיגה: 

(Normal, Comfort, Sport) אלו יאפשרו לנהג להתאים את מערכות הרכב השונות לסגנון הנהיגה האישי שלו.

פורד מוסטנג החדשה תשווק עם 2 אופציות של מערכות בלמים, דגמי הכניסה יעשו שימוש בקליפרים קדמיים 4 בוכנות וקוטר דיסק 351 מ”מ, דגמי הקצה כוללים מערכת בלמים מבית Brembo: קאליפר קדמי 6 בוכנות עשוי אלומיניום וקוטר דיסק של 389 מ”מ, קאליפר אחורי אלומיניום 4 בוכנות וקוטר דיסק 355 מ”מ מבטיחים ביצועי בלימה של מכוניות ספורט-טהורות.

שלדה: אורכה של המוסטנג הוא 4,810 מ”מ, רוחבה – 1,910 מ”מ ומעבר לכך, המתלים הקדמיים בתצורת מק’פרסון והאחוריים – מתלה רב חיבורי. מערך מתלים זה הכולל גם מוטות מייצבים קדמי ואחורי יאפשר התנהגות דינאמית – מושחזת בעלת זוויות גלגול נמוכות שלא תמיד אפיינו את מכונית השרירים הזו, תוך שמירה על נוחות הנסיעה.

 

הרשמה מוקדמת פורד מוסטנג

 

FORD MUSTANG 2024
פורד מוסטנג תא נהג ונוסעים

 

רמות גימור ואבזור

 

GT Premium

דגם הכניסה לעולם המוסטנג כולל 480 כ”ס ב-7,150 סל”ד ומומנט של 57.3 קג”מ ב-4,900 סל”ד. העיצוב החיצוני כולל חישוקי סגסוגת 19 אינץ’ (בצבע Shadow-Silver), פנסי חזית ופנסים אחוריים מסוג LED, שבכה קדמית בעיצוב ייחודי, סמל GT בחלקו האחורי של הרכב, ספוילר אחורי בצבע המרכב וכניסה והתנעה ללא מפתח. תא הנוסעים כולל ריפודי עור יוקרתיים עם אפשרות בחירת גוון (Black Onyx / Red / Space Gray). 

המושבים הקדמיים – ספורטיביים עם אוורור, חימום ויכולת כוונון חשמלי. גלגל ההגה כולל פקדי העברת הילוכים וחימום. בתא הנוסעים קיימת תאורת אווירה במגוון צבעים, ספי כניסה לרכב ממותגים Mustang, מראה פנימית עם עמעום אוטומטי למניעת סינוור Frameless וגימורים ייחודיים בתא הנוסעים. הדוושות ספורטיביות בגימור אלומיניום, בלם היד חשמלי ומערכת בקרת האקלים – מפוצלת.

מערך הקישוריות המתקדם בדגמי המוסטנג כולל מסך מולטימדיה מרכזי (Curved Glass Display) בגודל 13.2 אינץ’ ולוח מחוונים דיגיטלי בגודל 12.4 אינץ’. מערכת SYNC4, בשפה האנגלית, תכלול גם ממשקי Apple CarPlay/ Android Auto אלחוטיים, מערכת שמע  12 רמקולים מתוצרת B&O, משטח טעינה אלחוטי (למכשירים תומכים) ומצלמת נסיעה לאחור.

 

 פורד מוסטנג חדש
480 כ”ס ישירות לסרן האחורי. פורד מוסטנג החדשה

 

בטיחות: מערך הבטיחות ברכב הוא המערך המתקדם ביותר של פורד וכולל 8 כריות אויר, חבילת סיוע לנהג Ford Co-Pilot 360, מערכת להתראה מפני התנגשות (AEB) הכוללת זיהוי הולכי רגל וסיוע בבלימה, מערכת להתראה בפני סטייה מנתיב וסיוע בהחזרת הרכב לנתיב המקורי (LKS). מערכת Lane Centering הפועלת לשמירה על הרכב במרכז הנתיב בזמן שימוש בבקרת השיוט האדפטיבית. מערכת Evasive Steering Assist המסייעת בתמרון התחמקות, מערכת לאיתור שטחים מתים (®BLIS) עם מערכת התראת תעבורה צולבת (CTA) עם סיוע בבלימה, החלפה אוטומטית בין מצב תאורת הדרך לאלומות גבוהות (HBC) וחיישני נסיעה לאחור.

Mustang® Nite Pony

חבילת עיצוב לדגם ה-GT כוללת: חישוקי סגסוגת 19 אינץ’ בעיצוב שונה ובגימור שחור מבריק. סמלים בגימור שחור מבריק, גג, מראות הצד, פנסי החזית והספוילר האחורי – בגימור שחור. הכל מדבר בשפה עיצובית אחידה “וקרבית יותר”. 

חבילת עיצוב וביצועים לדגם ה-GT

בנוסף למאפייני העיצוב של חבילת הNite Pony, חבילת הביצועים כוללת רכיבים טכניים כמו: מערכת בלימה מתוצרת Brembo, עם קאליפרים בגימור כחול. מערכת פליטהActive Valve Performance Exhaust System הכוללת 4 יציאות מפלט, והספק משופר: 486 כ”ס ומומנט של 58 קג”מ. בנוסף, מוטות מייצבים בקוטר עבה יותר (33 מ”מ קדמי / 24 מ”מ אחורי) לטובת זוויות גלגול נמוכות יותר וסרן אחורי הכולל דיפרנציאל מוגבל החלקה ביחס העברה קצר יותר – 3.55. 

 

Over The Top Racing Stripe

גרסת הקצה לדגם ה-GT, בנוסף לאבזור שהוצג בחבילה הקודמת.. מדובר על הדובדבן שבקצפת.

חישוקי סגסוגת 20 אינץ’, מדבקת Over-the-Top Racing ב-3 עיצובים לבחירה. 

לכל הגרסאות יש אחריות יצרן ל-36 חודשים או 100,000 ק”מ (המוקדם מביניהם) כולל חבילת שירות מקיפה.

 

פורד מוסטנג מחיר
החל מ-425,000 ₪ פורד מוסטנג GT

 

שחר שמש, מנכ”ל דלק מוטורס: “אחרי המתנה ארוכה סוף סוף עולה בידינו להביא את המוסטנג לישראל – זו בשורה מרגשת עבור קהילת חובבי הרכב, שהשתוקקו לנהוג באגדה, אבל לא רצו לוותר על סטנדרט השירות הגבוה אותו אנו מעניקים. זוהי קריאה אחרונה לכל חובבי הבנזין לקראת הגעת סוס הפרא של פורד, שמזכיר לנו כבר 60 שנה שמכוניות לא נועדו רק לקחת אותנו מנקודה אחת לשנייה”.

 

מחירים

 

425,000 ₪ מוסטנג GT

440,000 ₪ מוסטנג GT Nine Pack

475,000 ₪ מוסטנג GT Nine Pack Plus

485,000 ₪ מוסטנג Over The Top Racing Stripe

 

רכבים ראשונים יגיעו כבר במאי 2024 (החודש הבא)

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *