פנגו משיקה שירות חדש: תשלום לטעינת רכב חשמלי באפליקציה

 

תשלום על טעינת רכב חשמלי באפליקציה
תשלום על טעינת רכב חשמלי באפליקציית פנגו

 

לאחר השקת המפה האינטראקטיבית עם עמדות טעינה ברחבי הארץ, כעת מאפשרת פנגו למשתמשים שירות חדש – תשלום על טעינת הרכב באחת ממאות עמדות הטעינה של Enova-EVedge הפרושות ברחבי הארץ, באמצעות האפליקציה

 

פנגו, אפליקציה לעולמות התחבורה, שהשיקה לפני מספר חודשים מפה אינטראקטיבית של כל עמדות הטעינה הציבוריות בישראל וניווט אליהן, מאפשרת כעת תשלום ישירות באפליקציה במעל 200 עמדות הטעינה של Enova-EVedge, מובילת שוק הטעינה במגזר הציבורי, הפרוסות ברחבי הארץ. בכך, ממשיכה פנגו לספק פתרונות גם עבור לקוחות בעלי הרכבים החשמליים, ושואפת לרכז את מנעד השימושים באפליקציה אחת בלבד, במקום שימוש במספר אפליקציות שונות. האפליקציה מרכזת את כל עמדות הטעינה הציבוריות ברחבי הארץ וגם ומאפשרת טעינה דרך האפליקציה עצמה – בעמדות הטעינה של Enova-Evedge ובעתיד בחברות טעינה נוספות.

Enova-EVedge, פעילה בעשרות רשויות וקיבוצים בישראל בפריסה רחבה וביניהן: תל אביב, לרבות בחניוני ״אחוזת החוף״ רבים, חיפה, פ”ת, הרצליה, כפ”ס, נתניה, צפת, שדרות, אופקים, מצפה רמון יטבתה ועוד.

 

כמה כלי רכב חשמליים יש בארץ
51 אלף כלי רכב חשמליים ו-43 אלף רכבי פלאג-אין נוסעים בכבישי ישראל

 

 

בסוף שנת 2022 היו בישראל כ-51 אלף כלי רכב חשמליים, צמיחה של 37% לעומת סוף 2021. זאת בנוסף לכ-43 אלף רכבי פלאג-אין הנוסעים בכבישי ישראל. בשנת 2022, 10% מסך מסירות הרכבים בישראל היו של רכבים חשמליים. הצפי שעד סוף שנת 2023 כמות המסירות תעמוד על על בין 15% ל-20%. בעקבות הצמיחה בשוק הרכב החשמלי בישראל, החליטה לאחרונה פנגו להרחיב את מנעד השירותים גם לעולמות הטעינה החשמלית.

השירות אותו משיקה כעת פנגו מהותי לבעלי הרכבים החשמליים ועשוי להקל באופן משמעותי על תהליך הטעינה. במחקר פנימי אותו ערכה החברה העלו המשיבים מספר אתגרים וחששות בכל הנוגע לטעינה חשמלית. הקשיים הבולטים שעלו במחקר היו מספר רב מידי של אפליקציות טעינה, אי היכולת לצפות מה מצב העמדה בזמן אמת בכל הנוגע לזמינות ותקינות העמדה, וכן החשש בכל נושא התמיכה והליווי בתהליך הטעינה. השירות החדש מהווה One Stop Shop לעולמות הטעינה החשמלית.

בנוסף מאפשרת פנגו להצטרף לחבילת SOS הכוללת בין היתר הטענת סוללה במקרה של סוללה שהתרוקנה, וכחלק ממגוון הטבות משתנות מאפשרת פנגו צבירת cash בכל טעינה לשימוש בחניה בכחול לבן.

 

יונתן אלון, מנכ”ל פנגו: ״פנגו שמה לעצמה למטרה ללוות את משתמשי הדרך בכל חלק במסע התחבורתי שלהם. אנחנו גאים להיות פורצי הדרך גם עבור נהגי הרכבים החשמליים ולהציע להם מגון רחב של שירותים ייחודים עבור המסע התחבורתי שלהם. הצורך של נהגי רכבים חשמליים להבין היכן ישנן עמדות טעינה, מה העמדות מציעות ובעיקר היכולת לשלם בעמדות אלו ללא הצורך להוריד מס׳ רב של אפליקציות שונות הוא בשורה אדירה ופנגו שמחה להיות שם עבורם.  הסופר אפליקציה פנגו תמשיך להציע לכל אחד משלושה מיליון לקוחותיה, פתרונות מגוונים ונוחים אשר הופכים את המסע התחבורתי לפשוט וקל יותר”.

טומי דויטש, מנכ”ל רשת הטעינה המוניציפלית של החברות Enova-EVedge: ״אנחנו גאים לפרוס את רשת הטעינה הציבורית הגדולה בישראל – רשת המתרחבת מדי חודש בעשרות רשויות מקומיות ברחבי הארץ. במטרה לאפשר את מקסימום הנוחות עבור לקוחותינו, חברנו לפנגו בכדי להציע לציבור הנהגים אמצעי תשלום נוסף – הנוח והמתקדם בישראל. אנחנו מזמינים את ציבור נהגי הרכבים החשמליים ליהנות מטעינה במרחב הציבורי במאות אתרים הפרוסים ברחבי הארץ”.

 

אודות פנגו:

פנגו הינה סופר אפליקציה לעולמות התחבורה המספקת פתרונות חכמים בעבור שלושה מיליון לקוחותיה. האפליקציה מרכזת למשתמשי הדרך באפליקציה אחת את כלל תשלומי התחבורה. ביניהן חניה בכחול לבן בכלל הרשויות, ובמעל 500 חניונים ברחבי הארץ, תשלום בגין תדלוק ורכישה בחנויות הנוחות של סונול, תשלום בתחבורה הציבורית בשיתוף עם Moovit, תשלום בכבישי אגרה, שטיפת רכב בעלויות מוזלות, שירותי דרך ועוד.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *