20,000₪ הנחה על דגמי סובארו למי שרכבו נפגע בפעולות הטרור

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

 

סובארו מבצע
20,000₪ הנחה על דגמי סובארו למי שרכבו נפגע בפעולות הטרור

 

חברת סמלת, יבואנית סובארו בישראל יוצאת במבצע עבור כל מי שרכבו נפגע בפעולות הטרור. החברה תעניק הנחה של 20,000 ₪ על כל דגמי סובארו למעט דגם הספורט סובארו BRZ. המבצע מיועד לאנשים שהרכב אשר בבעלותם הוכר כנפגע מס רכוש בעקבות מלחמת חרבות וברזל ושמחזיקים באישור לכך.

תקופת המבצע הינה החל מיום 16.11.23 עד ליום 30.11.23, או עד גמר המלאי, לפי המוקדם מבניהם.

 

המבצע החדש מצטרף למבצעים נוספים של החברה:

  • דחיית תשלום של חצי שנה עד 300,000 ₪ על חלק ממותגי ודגמי הקבוצה, ביניהם סובארו, JEEP. ניתן יהיה לקבל פריסת תשלומים רחבה של עד 60 תשלומים באמצעות זרוע המימון של סמלת. תינתן האפשרות לתאם נסיעות מבחן באולמות השונים או בבית הלקוח לבחירתו. 
  • החברה ממשיכה להעניק את שירותי “סמלת עד הדלת”, שירות בו החברה מגיעה עם הרכב המבוקש לנסיעת מבחן עד בית הלקוח. דבר שמאוד מקל על ההחלטה, חוסך זמן ומאפשר קבלת החלטה בראש שקט.

 

סובארו מחירון
מחירון סובארו

 

מורן דאי סמנכ”ל שיווק סמלת: “בתקופה זו אזרחי ישראל מתמודדים עם אתגרים רבים של חוסר וודאות במגוון תחומים. עסקים וקהילה מתקיימים ביחד ובתקופה כזו המגזר העסקי כולו ואיתו גם אנחנו בסמלת קשובים לצרכי הלקוחות ומעניקים להם פתרונות בהתאם. דובר רבות על כמות הרכבים העצומה שנפגעה באירועי הטבח החל מה-7.10, ובמהלך המלחמה, חשוב לנו לספק מענה ראוי ולהירתם בצורה האפקטיבית ביותר עבור הנפגעים במסגרת ליבת הפעילות שלנו. הפרויקט החדש מצטרף לפרויקטים נוספים שהחברה מובילה בימים אלה כגון תרומות רבות, הקמת מוקד הסעות לחיילים “סמלת הסעות”, מתן דחיית תשלומים של חצי שנה, ושירות קביעת נסיעות מבחן בבית הלקוח. אנו קשובים ללקוחתנו ולצרכים העולים באופן שוטף מהשטח, ועסוקים כל העת בחשיבה כיצד לתת ערך ללקוחותינו, לחזק את עובדינו ולשמור על המשכיות עסקית ככל שניתן”.

 

אודות סמלת

 

סמלת יבואנית רכבי היוקרה והשטח המובילה בישראל. סמלת משווקת את המותגים הנחשקים בעולם וביניהם סובארו, ג’יפ, אלפא רומיאו, פרארי, מזראטי, פיאט, אבארט וגם את מותגי ההובלה הטובים בעולם כמו איווקו, פיאט פרו ו-RAM. בנוסף סמלת משווקת שני מותגי יוקרה חשמליים סינים: הונגצ’י  מבית FAW ו-WEY מבית GREAT WALL. לקוחות קבוצת סמלת נהנים משירותי סמלת מימון וביטוח,  מקניית מותגי החברה מבעלות קודמת ישירות מהיבואן במסגרת  “סמלת כמו חדש”, וממערך פעילויות וטיולים ייחודיים במסגרת  סמלת ADVENTURE.

 

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

seventeen − 11 =