צרכנות: טיפים לניקיון הרכב עם שואבי אבק של dyson

 

שואב לרכב

 

צרכנות: טיפים לניקיון הרכב עם שואבי אבק של dyson לפסח אבל לא רק…

 

הכינו מראש את כל הציוד הדרוש – יש להכין מראש את כל ציוד הדרוש לכך שתוכלו לבצע את פעולת הניקיון בצורה היעילה ביותר: שואב אבק dyson עם אביזר לפינות ומסילות, מברשת ללכלוך עיקש, אביזר לניקוי כללי ומברשת חובטת ממונעת לספות וריפוד. בנוסף, יש להכין שקיות לאשפה ומחזור, שקיות לשמירה על הרכוש שנמצא בתוך המכונית, ספריי לניקוי חלונות, מטלית יבשה רכה ומטלית לחה ותרסיס או מפיץ ריח.

ריקון תכולת הרכב – יש לפתוח את דלתות הרכב על מנת לאווררו בזמן הניקוי. השתמשו בשקית אשפה להוצאת כל האשפה וזכרו להסתכל גם מתחת למושבים, בכיסים ובמחזיקי הכוסות. בשקית נפרדת, אספו את כל הרכוש שנמצא ברכב שאינו מיועד לזריקה כגון, משקפי שמש, מטען, מסטיקים ושמרו את הכל בצד בזמן הניקוי. לבסוף, הוציאו את השטיחים, נערו אותם והניחו אותם במקום נקי ויבש. 

ניקוי המושבים – התחילו בחלק הקדמי של הרכב והזיזו את המושבים לאחור. השתמשו באביזר לפינות ומסילות של השואב. שאבו לאורך התפרים של המושבים, קרוב ככל האפשר לתפירה. הקדישו תשומת לב מיוחדת לתפר שבו החלק האחורי פוגש את תחתית המושב, יש שם כמות מפתיעה של לכלוך ופסולת. לאחר מכן השתמשו במברשת Motorbar™ עם טכנולוגיית De-tangle למניעת הסתבכות שיער לספות ומזרנים ושאבו לאט לאט את הריפוד של המושבים. שאבו את הפסולת הרופפת כמו גם אבק בלתי נראה ואלרגנים שיכולים להתאסף.  

שאבו את הצדדים – השתמשו באביזר דו מצבי לניקוי כללי, עם סיבי המברשת הסירו את האבק והלכלוך מלוח המחוונים, מפתחי האוורור של מערכת מיזוג האוויר של הרכב ומהדלתות. עם אביזר זה במצב עם המברשת ניתן לשאוב כל משטח ללא פחד משריטות. לבסוף, השתמשו במטלית לחה או ספריי ניקוי לחלונות וסמרטוט יבש כדי להסיר את כל הסימנים והכתמים מהפלסטיקה של הרכב. 

להתמודד עם לכלוך שהתקשה – מה עם האזורים של לכלוך עקשן כמו בוץ מיובש או כתמי מזון? הזיפים הנוקשים של המברשת הקשה לבוץ וללכלוך עיקש של השואב יסייעו בשפשוף של הלכלוך היבש. ברגע שכל הלכלכוך הקשה הוסר, שאבו את שאר תחתית הרכב עם מברשת חובטת ממונעת לספות ומזרנים. 

 

עשו זאת בעצמכם: 10 טיפים לניקיון הרכב בלי להוציא שקל

מנקים את הרכב לבד: מקבץ טיפים לניקיון רכב – מלכת הכביש

שוטפים לבד: סקר חדש חושף את הרגלי-ניקיון-הרכב של הישראלים

נזקי מים ברכב: דרכי טיפול וטיפים ומתי לפרוש בשיא

ניקיון רכב עם דייסון V11 החדש וערכת האביזרים לרכב

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *