רוכבים לקלפי: Lime מציעה הטבות ביום הבחירות לרשויות המקומיות

 

קורקינטים תל אביב
קורקינטים שיתופיים. צילום: אלעד מלכה

 

רוכבים לקלפיות: Lime מציעה הטבות ביום הבחירות לרשויות המקומיות – שתי רכיבות של עד 15 דקות בחינם בדרך לקלפי ובחזרה

 

Lime, חברת הכלים החשמליים השיתופיים הגדולה / בינלאומית, מעודדת השתתפות אזרחית דמוקרטית ומציעה הטבה מיוחדת ב-27 בפברואר, יום הבחירות לרשויות המקומיות לתושבי הערים בהן היא פועלת: תל אביב, רמת גן, חולון, גבעתיים, פתח תקווה, קריית אונו, אשדוד ואילת. במסגרת ההטבה, Lime מאפשרת שתי רכיבות של עד 15 דקות בחינם בדרך לקלפי ובחזרה, אותן ניתן לנצל במהלך טווח של שעתיים.

Lime בדרך לקלפי (Lime to the Polls), היא יוזמה גלובלית שנועדה להוריד חסמים תחבורתיים עבור מצביעים פוטנציאליים בימי בחירות, כשהיא מספקת כלי תחבורה נגיש ויעיל לתושבי הערים בהן היא פועלת. Lime בדרך לקלפי מבטאת את החשיבות של החברה לנושאים אזרחיים בכלל ומימוש הזכויות האזרחיות כמו להצביע, בפרט.

עד היום, התכנית של Lime סיפקה מעל ל-85,000 רכיבות לתושבי ערים בדרך וחזרה מהקלפיות ברחבי העולם שמימשו את זכותם באמצעות ההטבה של החברה.  

 

אודות Lime

Lime היא חברת הקורקינטים והאופניים השיתופיים המובילה בעולם, המספקת פתרונות ניידות נגישים במרחבים עירוניים, עבור נסיעות למרחקים של עד 8 ק”מ. Lime הציבה לעצמה משימה לבנות עתיד שבו התחבורה היא שיתופית, במחירים נוחים וללא פליטות מזהמות. Lime  נבחרה לאחת מ-100 החברות המשפיעות של מגזין טיים לשנת 2021, הניעה יותר מ-300 מיליון רכיבות ביותר מ-250 ערים על פני חמש יבשות, והיום היא מעודדת דור חדש של חלופות סביבתיות לרכב הפרטי.

חברת Lime פעילה בישראל מאז שנת 2019 ופועלת כיום בערים: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, חולון, אשדוד ואילת.   

 

לקראת חגיגות סילבסטר 2023 LIME משיקים מבחן כשירות לפני הרכיבה

ענקית התחבורה Uber הכריזה על שיתוף פעולה עם Lime ישראל

Lime משיקה אופניים חשמליים שיתופיים בתל אביב גבעתיים ופתח תקווה

חברת Lime מציעה ביטוח תאונות אישיות לרוכבי קורקינטים ואופניים חשמליים

ליים (Lime) משיקה קורקינט שיתופי חדש ומתקדם ‘Gen 4’

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *