דלק תפרוס עמדות טעינה חשמלית גם במצפה רמון וראש פינה

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

עמדות טעינה דלק
דלק תפרוס עמדות טעינה חשמלית גם במצפה רמון וראש פינה

דלק ישראל תפרוס עשרות עמדות טעינה בהספקים של 150 קילוואט. תתאפשר טעינה של כ-70% סוללה בכ-15 דקות

 

ZEN ENERGY הקשורה לזוקו שילובים ודלק, חברת הדלק הישראלית, חתמו על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי, במסגרתו יקימו עמדות טעינה מהירה בתחנות מרכזיות של דלק ברחבי הארץ.

בשלב הראשון יוקמו 40 עמדות טעינה ב 40 תחנות מרכזיות של דלק אשר נבחרו לפי מיקומן בצירי תנועה ראשיים המאפשרים נסיעה רציפה גם לטווחים ארוכים כגון: מצפה רמון, ראש פינה ותל אביב, עם אופציה לפרישת עמדות טעינה נוספות בהמשך.

עמדות הטעינה המיוצרות ע”י חברת SIEMENS הינן אוניברסאליות, קלות ונוחות לתפעול. העמדות יהיו בהספקים של 150KW. עלות טעינה מהירה תהיה תחרותית ותאפשר טעינה של כ-70% מתכולת הסוללה בכ-15 דקות.

יורם איל, מנכ”ל דלק ישראל אמר היום: “כחלק מאסטרטגיית החברה, אנו שואפים לספק לצרכנים שלנו חווית איכות במגוון רחב של מוצרים ושירותים הקשורים ברכב ובדרך. כחלק מהמהפך שעובר שוק הרכב לתחבורה חכמה, חסכונית ונקיה, ראינו לנכון לחבור לקבוצת זוקו ולחדור לשוק הטעינה החשמלית. המטרה היא להרחיב את החוויה שאנו מעניקים לנהגים למענה במכלל העולמות שמציעה דלק ישראל: תדלוק, חוויה קמעונאית, עולמות הגז הביתי וחווית הקפה”.

יוסי עזריה מנכ”ל ENERGY ZEN: השנים הקרובות יהיו שנות הצמיחה המשמעותית בכניסת הרכב החשמלי וההיערכות בהיבט תשתית הטעינה מתבקשת ברמה הלאומית. ההסכם עם חברת דלק הינו אסטרטגי ומצטרף ללקוחות נוספים אשר בחרו בשיתוף פעולה עם ZEN בתחום זה. אנחנו מודים לחברת דלק על האמון ויוצאים לשיתוף פעולה ארוך טווח להקמה של עמדות איכותיות וביצוע הפרויקטים בסטנדרטיים הגבוהים ביותר. החברות יבצעו בחינה מתמדת של היצע הטכנולוגיה על מנת להעניק ללקוחות את השירות המיטבי והמהיר בטעינת הרכבים החשמליים

חברת דלק ישראל:

דלק – חברת הדלק הישראלית בע”מ היא חברת הדלק הראשונה שהוקמה בישראל לאחר הקמת המדינה, בשנת 1951. מאז נחשבת “דלק” לאחת החברות המובילות בתחום הדלק בישראל, ומחזיקה בנתח שוק של כ-21%. לדלק פריסה של כ 245 תחנות המשרתות כ-135 אלף לקוחות מדי יום.

רוב התחנות פתוחות ועובדות 24/7.

חברת דלק ישראל נמצאת בבעלות להב אל.אר שבשליטת אבי לוי, איש העסקים אורי מנצור וקבוצת דלק.

 

על חברת זוקו שילובים:

זוקו שילובים, מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום התחבורה, התשתית, האוטומוטיב, התעשייה, אנרגיה ומים, ומספקת לאלפי לקוחות בישראל ובעולם את המוצרים האיכותיים של המותגים המובילים בעולם ואת השירות המקצועי והיעיל ביותר. זוקו עוסקת באפיון, תכנון, הקמה, אחזקה ותפעול של כלל פתרונות האנרגיה. החברה נמצאת בימים אלו בתכנון והקמה של עשרות פרויקטים בתחומי תחנות מפעליות בגז הטבעי, אגירת אנרגיה ובשילוב מערכות ניהול אנרגיה (מיקרו גריד) לאופטימיזציה כלכלית ואנרגטית.

 

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

four × three =