יונדאי סנטה פה היברידי 2023 (7 מקומות) החל מ-309,900 שקלים

יונדאי סנטה פה 2022
יונדאי סנטה פה 2023

 

תחילת שיווק יונדאי סנטה פה בגרסה ההיברידית, אבזור נוחות ובטיחות מתקדם, 7 מושבים מרווחים, החל מ-309,900 ₪ 

 

כלמוביל משיקה את יונדאי סנטה פה ההיברידי, דגם ה- SUV 7 מקומות המפואר של החברה בעיצוב מלוטש וחדשני. גרסת הסנטה פה ההיברידי, שהינו דור חמישי לרכב הפנאי שטח של החברה, ממשיכה את מסורת היצרן להציג נראות יוקרתית ומודרנית, מערכות מתקדמות וטכנולוגיות חדשות פרי פיתוחו. במחיר של החל מ- 309,900 ₪. 

הסנטה פה ההיברידי החדש, מגיע עם כל מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר של יונדאי, אבזור עשיר, הנדסת אנוש מתקדמת, עיצוב פנים חדש ומסך מגע עם מערכותApple Car Play  וAndroid Auto. 

יונדאי סנטה פה יוצע ברמות גימור ה-Supreme בהנעה קדמית וה- Elite בהנעה כפולה עם מערכת הנעה היברידית מתקדמת, לה מנוע טורבו בנזין T-GDI בנפח 1.6 ליטר, המשודך לתיבת 6 הילוכים פלנטרית ומפיק 180 כ”ס ב-5,500 סל”ד ו-27 קג”מ ב-1,500 סל”ד. בנוסף, מנוע חשמלי המפיק 59 כ”ס – ובמשולב 226 כ”ס ו-35 קג”מ מרשימים. אלה מספקים גם ביצועים מצוינים עם מהירות מקסימלית של 187 קמ”ש ומיאוץ מעמידה ל-100 קמ”ש ב-8.9 שניות בתצורת הנעה קדמית ו-9.1 שניות בתצורת הנעה כפולה.  

 

יונדאי סנטה פה חשמלי
יונדאי סנטה פה היברידי

 

עיצוב הפנים: עיצוב הפנים של הסנטה-פה משלב עיצוב מלוטש עם סבכה קדמית מסורגת בולטת ונראות חדשנית. הרכב משלב השפעת פרימיום המעניקה תחושת יוקרה. שטחי החלונות הוגדלו על מנת לשפר את תחושת המרחב ושדה הראיה לנהג ולנוסעים על מנת להכניס כמויות נדיבות של אור טבעי. מערכות השמע, המסך ומערכת הניווט הוטו על מנת להפחית את הסינוור, מתגי החלונות ומשענות הידיים הועברו קדימה בכדי להעניק  יותר מקום למרפקים, פתחי אחסון המפות צומצמו בכדי לספק יותר מקום לרגלי הנהג והמיקום של מחזיקי הכוסות שופר בכדי לספק שימושיות נוחה יותר.

מרווח הפנים: בזכות המעבר למערכת כפתורים להעברת הילוכים SBW (Shift By Wire), נוסף מרחב אחסון נדיב באורך של 25 ס”מ מתחת לקונסולה המרכזית, הכולל שקע USB ושקע V12.

 

יונדאי 7 מקומות
יונדאי סנטה פה 7 מקומות

 

אבזור

הסנטה פה ה עשיר באבזור רב הכולל בין היתר מסך מגע 8 אינץ’, גג פנורמי נפתח, דיבורית BT ומצלמה אחורית, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה,  מערכת בקרת איכות אוויר (יוניזציה), מערכת בקרת אקלים מפוצלת, מערכת מיזוג בשורה השנייה והשלישית, גלגל הגה התכוונן לגובה לעומק, SVC – לוח שעונים דיגיטליים מלא 12.3, מפתח חכם להתנעה וכניסה ללא מפתח, חיישני חניה קדמיים ואחוריים מקוריים, בלם יד חשמלי, מערכת אוטומטית להחזקת רכב בעת עצירה, פנסים ראשים LED, תאורת LED מלאה בפנים הקדמיים + אחוריים, תאורת יום LED-DRL, הגה בציפוי מעור, חיבור USB + שקעי טעינה V12, נעילה מרכזית, SBW- בחירת הילוך נסיעה בכפתור, Drive Mode בורר מצבי נהיגה בכביש (COMFORT, SPORT, ECO, SMART), בורר מצבי נהיגה בשטח (snow, mud, sand), מערכת GO & STOP.

 

יונדאי סנטה פה מידות
יונדאי סנטה פה תא נהג
יונדאי סנטה פה מפרט
יונדאי סנטה פה מושב נוסעים

 

מושבי שורה אמצעית מתקפים, מושבי שורה שלישית מתקפלים לרצפת הרכב, מושב נהג עם כוונון חשמלי, מושב נוסע עם כיוונון חשמלי, חימום מושבים קדמיים, אוורור מושבים קדמיים, חימום במראות צד, מראות חיצוניות עם קיפול חשמלי, שמשות כהות, וילון אינטגרלי בדלת אחורית, מראה פנימית נגד סנוור, ריפוד מושבים מעור, טעינה אלחוטית לנייד, תאורת אווירה פנים הרכב בגוון משתנה, משענת יד אמצעית במושב האחורי עם מחזיקי כוסות, תאורת מפות קדמית ואחורית, כיסי אחסון בגב המושבים הקדמיים, תאורה בתא המטען, דלת תא מטען עם פתיחה וסגירה חשמלית. 

דגם ה- Elite כולל בנוסף מושב נהג עם זיכרון וזיכרון למראות, חימום ואוורור מושבים קדמיים.

 

הדור החדש כולל מערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט:

 

FCA – מערכת בלימה אוטונומית למצבי חירום הכוללת מערכת להתראה טרום התנגשות חזיתית. מדובר במערכת בטיחות פעילה מתקדמת על בסיס רדאר קדמי ומצלמה הנותנת התראה אקטיבית לנהגים במצבי סיכון (FCW)  ואף מבצעת בלימה אוטונומית במצבי חירום (AEB) וזיהוי הולכי רגל. המערכת כוללת גם  זיהוי, התראה ובלימה במקרה חירום בו מתגלה תנועה חוצה בצומת.

LKA– מערכת אקטיבית לתיקון הגה המסייעת בשמירה על נתיב הנסיעה.

LFA – מערכת לסיוע בשמירה על מרכז נתיב הנסיעה. המערכת מופעלת ע”י כפתור בגלגל ההגה ומסיעת לנהג לשמור על הרכב במרכז הנתיב ללא מאמץ ע”י ביצוע תיקוני הגה עדינים במהלך הנסיעה וניתנת להפעלה כבר ממהירות רכב של 0 קמ”ש.

HBA – מערכת למעבר אוטומטי בין אור גבוה לנמוך.

SEA – (Safe Exit Assistי) המערכת מתריעה כאשר נפתחת דלת בצד בו מתגלה רכב שמתקרב. כמו כן, במידה ובמהלך הנסיעה הופעל מנגנון “Child Safety Lock” הנועל את הדלתות האחוריות (ע”י לחיצה על כפתור המערכת), ולאחר עצירה נרצה לשחרר את הנעילה,  אם מערכת ה-SEA תזהה רכב שמתקרב היא “תתעלם” מבקשת שחרור הנעילה בכדי למנוע את פתיחת הדלתות האחוריות 

SCC – בקרת שיוט אדפטיבית חכמה. המסוגלת לשלוט בהאצת הרכב והאטה עד לכדי עצירה מוחלטת יחד עם מערכת LVDA המתריעה על התחלת הנסיעה של הרכב מלפנים, מספקת מערכת עזר משלימה ויעילה.

DAW – מערכת התראת קשב לנהג (Driver Attention Warning). מדובר במערכת חדשנית אשר מזהה ספקטרום רחב של מאפייני נהיגה כגון תגובות היגוי חדות, בלימות פתאומיות וסטיות נתיב תכופות אשר מעידות על עייפות הנהג וחוסר ריכוז. המערכת מדליקה התרעה בלוח השעונים הכוללת הצעה להפסקת הנהיגה והתרעננות.  

BCA – מערכת אקטיבית למניעת התנגשות בעת מעבר נתיב. המערכת עושה שימוש במערכת ה- BSD המספקת התרעה על רכב ב”שטח מת”, ובנוסף במערכת ה LKA אשר מזהה את סימון נתיב הנסיעה ומסייעת בשמירה אקטיבית של הנתיב. ייחוד מערכת ה BCA הינו בכך שמדובר במערכת אקטיבית אשר תמנע מעבר נתיב במקרה של סכנת התנגשות ממשית. כאשר ימצא רכב ב”שטח מת” אשר קרוב בצורה מסוכנת  תפעיל המערכת התרעה ויזואלית והתרעה קולית עם  הפעלת איתות הפניה, ואף תבצע בלימה דיפרנציאלית של הגלגל הפנימי הנגדי במידת הצורך, וזאת בכדי למנוע את מעבר הנתיב.

RCCA – מערכת אקטיבית למניעת תאונה בנסיעה לאחור; באמצעות חיישני המכ”ם של מערכת לזיהוי רכב ב “שטח מת”, המערכת לא רק מזהירה את הנהג אודות כלי רכב חוצה המתקרב מאחור אלא גם מפעילה את מערכת הבלמים באופן אוטונומי בכדי למנוע תאונה.

PDW מערך חיישנים קדמי ואחורי המספק התרעה על שמירת מרחק בכניסה ויציאה מחניה.

דגם ה- Elite כולל גם AVM מערך מצלמות היקפי ו-BVM אשר מאפשר הצגת צילום חי של “שטח מת” על גבי לוח השעונים הדיגיטלי בעת הפעלת איתות לצורך מעבר נתיב.

 

יונדאי סנטה פה מחיר
החל מ-309,900 שקלים. יונדאי סנטה פה

 

מחירים

 

רמת אבזור מחיר בש”ח רמת בטיחות צריכת דלק

משולבת

ליטר ל- 100 ק”מ

Supreme 

4X2

309,900 7 6.4
Elite

4X4

 

334,900 7 7.4

 

יונדאי סנטה פה מחירון

 

מידות:

 

מידות  מ”מ
אורך 4,785
רוחב 1,900
גובה – כולל גגון 1,730
מרווח סרנים 2,765
מרווח מהקרקע  176
מרווח רגלים מושב קדמי 1,052
מרווח רגלים שורה שניה 1,035
מרווח רגלים שורה שלישית 746
מרווח כתפיים מושב קדמי 1,500
מרווח כתפיים שורה שניה 1,480 Elite

Supreme 1,450 

מרווח כתפיים שורה שלישית 1,344
מרווח מותניים מושב קדמי 1,460
מרווח מותניים שורה שניה 1,430
מרווח מותניים שורה שלישית 1,081
נפח תא מטען (ליטרים) 571
משקל עצמי (ק”ג) 1,780 Elite

Supreme 1,842

משקל כללי מורשה (ק”ג) 2,630
רדיוס סיבוב (מטרים) 5,700
זווית גישה 17.9
זווית נטישה 19.3

 

צרכנות 2022-23: רכבי 7 מקומות למשפחה עד 300 אלף שקלים

מחלקה ראשונה: רכבי 7 מקומות יוקרתיים החל מ-400 אלף שקלים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *