מאולם התצוגה אל השטח – אירוע מכירות לרכבי השטח של פורד

 

פורד ברונקו יד 2
פורד ברונקו באירוע שטח של המותג

 

 

השבוע הוזמנו להתרשם מאירוע המכירות של רכבי השטח של פורד שנערך מחוץ לאולם התצוגה. נעלנו את נעלי הבוץ שלנו ויצאנו להתרשם ממגוון דגמי השטח הרחב שפורד משווקת בישראל

 

פורד החליטה לקיים אירוע מכירות לרכבי השטח שלה מחוץ לאולם התצוגה. לטובת האירוע, שנערך בחוות שלם – פארק אריאל שרון בין התאריכים 10 באפריל עד ה-12 באפריל, הלקוחות הוזמנו להתרשם ממגוון דגמי פורד בעלי יכולות שטח, ומסתבר שיש לא מעט כאלו: ברונקו, ריינג’ר, אקספלורר ST, ברונקו ראפטור, ריינג’ר ראפטור, F-250, ו-F-350. עוד באירוע הוצגו אבזורים שונים המיועדים לאותם רכבים לצד אפשרויות מיגון שונות. 

 

פורד ברונקו 2024
פורד ברונקו

פורד ברונקו מחיר

 

מעבר להתרשמות חזותית, ללקוחות ניתנה האפשרות לנהוג בברונקו, לצד הדרכה צמודה של מדריכים מנוסים. הנהיגה התבצעה במסלול שטח מאתגר שכלל מספר מכשולים שהוכנו במיוחד לכבוד האירוע: מכשול הצלבת סרנים, שיפוע צד, עליה וירידה חדה, פניות הדוקות ומעבר במים עמוקים. בנוסף, הודגמה תכונה ייחודית של הברונקו, שמאפשרת לו לפנות כמעט על צירו באמצעות נעילת הגלגל הפנימי-אחורי. תכונה שימושית בתמרונים צרים בשטח. 

 

רכב שטח
דגמי השטח של מותג פורד

רכב שטח

 

גם אנחנו יצאנו עם מדריך למסלול השטח המאתגר, בו התרשמנו מיכולות השטח המרשימות של הברונקו.  מכשול ההצלבות הרשים אותנו במיוחד, שם הברונקו הוביל אותנו ללא דרמות מיוחדות הודות לזווית גישה של 43.2 מעלות, זווית בטן של 26.3 מעלות, זווית נטישה של 37 מעלות ומרווח גחון של 29.2 ס”מ. עוד תרמו לצליחת המכשול המאתגר הם נעילות הדיפרנציאל הקדמית, האחורית והמרכזית, שדאגו להעביר את כח המנוע לגלגלים שאחזו בקרקע בזמן שהגלגלים האחרים עלו לאוויר. 

 

טנדר פורד

רכב שטח פורד

 

נודה לפורד ישראל על האירוע הייחודי, ועל ההזמנה להשתתף בו ולהתנסות בנהיגה בברונקו בשטח מאתגר ומבוקר. 

 

פורד ברונקו רפטור: גרסת הקצה של רכב השטח פורד ברונקו

פנאי שטח שטח: פורד ברונקו 2021 (OUTER BANKS) מבחן דרכים

פורד ברונקו בגרסה חדשה Big Bend מנוע 2.3ל’ מ-334,900 שקלים

קריאה חוזרת לבעלי פורד ברונקו 2020-2021 בשל כשל מצלמה אחורית

ריקול פורד ברונקו מתאריכי ייצור 08.12.2021 עד 12.04.2022

מסחרית ירוקה: פורד טרנזיט חשמלי (305 קילומטרים טווח) ב-399,000₪

פורד ריינג’ר ראפטור (גרסת הביצועים של הפורד ריינג’ר) מבחן דרכים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *