מותג האופנועים האיטלקי פאנטיק חוזר לישראל עם דגמי אנדורו ומוטוקרוס

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

 

פאנטיק אופנועים
פאנטיק חוזרת לישראל

 

פאנטיק חוזרת לישראל: חברת מטרו מוטור, יבואנית הרכב הדו גלגלי, תחל לייבא את מותג האופנועים האיטלקי פאנטיק. חברת פאנטיק נוסדה בשנת 1968 וזכתה להערכה בזכות דגמי האנדורו של היצרן. בשנות ה-80 של המאה שעברה, כיכבו אופנועי המותג בחלומם של תלמידי התיכון עם אופנועי 50 סמ”ק מרשימים ביופיים ובביצועיהם.

החל מאוקטובר 2020 מצוידים מגוון מאופנועי האנדורו של היצרן האיטלקי במנועים ובמכלולים משותפים לכלי האנדורו של ימאהה, בעקבות שיתוף הפעולה בין שתי היצרניות. אופנועי פאנטיק זכו בשנים האחרונות בשלל תארים ואליפויות, ביניהם אליפות העולם במוטוקרוס ומכוונים גבוהה לזכייה באליפות העולם באנדורו עם אופנוע ה–4 פעימות המצוין ה- XEF250.

בשלב הראשון יגיעו לישראל דגמי האנדורו המקצועיים ודגמי הכביש של היצרן, ובהמשך יגיעו גם דגמי המוטוקרוס. אלו דגמי פאנטיק ששיווקם החל:

 

אופנוע אנדורו
אופנועי אנדורו של פאנטיק

 

אנדורו

 

XEF250

 דגם האנדורו 4 פעימות, ה-XEF250 מצויד במנוע שלדה ובולמים הלקוחים מדגם המוטוקרוס של ימאהה ה-(YZ-250f). בנוס,ף הכלי מציע ביצועים יוצאי דופן בזכות מערכת ניהול מנוע ייעודית עם מערכת פליטה של חברת Arrow, בולמי אנדורו מקצועיים של Kayaba  עם מערכת Speed-Sensitive System בבולם הקדמי, ומונושוק Kayaba  מאחור.

 XE125

דגם האנדורו 2 פעימות מצויד במנוע ה-125 סמ”ק הלקוח מאופנועי המוטוקרוס של היצרן היפני (YZ), ומציע ביצועים קרביים בזכות ניהול מנוע מכוון אנדורו, ובעיקר שפע של כח כבר בסל”ד נמוך. כמו אחיו הגדול, ה-XE125 מצוייד בבולמים המאפיינים את אופנועי ימאהה –  Kayaba  מלפנים ומאחור, כולל מערכת ה-Speed Sensative System לבולם הקדמי.

XEF250 TRAIL

אופנוע הפאנדורו של פאנטיק, ה-XEF250 Trail מציע חבילה מושלמת של ביצועים ונוחות תפעול המתאימים לרוכבים מתחילים או לאלו המחפשים אנדורו כייפי, זמין וטהור. ה-XEF Trail מציע מנוע 4 פעימות מקורר מים, עם מערכת ניהול מנוע מתקדמת המשולבת במערכת פליטה של Arrow, ובולמים מתקדמים של פאנטיק בקוטר 43 מ”מ מלפנים, ומונושוק אחורי מתכוונן.

 

מוטוקרוס

 

XX125

מכונת מרוצים מושחזת, בעלת ביצועים מעולים מרגע הורדת השער ועד לדגל המשובץ. ה-XX 125 הוא השילוב המושלם של חדשנות, עיצוב וארגונומיה, יחד עם עוצמה וזריזות. האופנוע המבוסס על מכלולי הימאהה 125  YZ (מנוע שלדה ומתלים) ומספק חבילה מושלמת של ביצועים ואמינות בתנאים התובעניים של מרוצי מוטוקרוס.

 

פאנטיק אופנוע
דגמי כביש של פאנטיק בישראל

דו שימושי

 

Caballero 500

אופנוע הסקרמבלר של פאנטיק, הקאבאלרו 500 מציע חווית רכיבה ייחודית בכביש ובדרכי עפר, עם עיצוב איטלקי אייקוני וקלות תפעול שמסייעת לסחוט ממנו את כל הכיף שרק אפשר. 

תומר קומרוב מנכ”ל מטרו: “מטרו מוטור, מאפשרת לכל רוכב בישראל למצוא את האופנוע האידאלי עבורו הן מבחינת הייעוד והן מבחינת התקציב. פאנטיק, הוא התוספת המושלמת לקו מוצרי השטח שאנחנו מציעים. אופנוע המשלב אמינות יפנית, סטייל נחשק ותכנון מוקפד של האיטלקים.” 

 

מחירון 

 

XEF 250 enduro במחיר 65,985 ש”ח

XE 125 enduro במחיר 52,985 ש”ח

XEF 250 trail 4t במחיר 34,895 ש”ח     

XX 125 cross במחיר 40,985 ש”ח 

Caballero 500 במחיר 47,985 ש”ח

 

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.