0 קילומטר: טויוטה קורולה היברידית ב-10,000 ש”ח הנחה

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0

חברת הליסינג מכירה והשכרת רכב באדג’ט מציעה למכירה רכבי טויוטה קורולה היברידית חדשים 0 ק”מ ב-10,000 ₪ פחות 

 

0 קילומטר: טויוטה קורולה היברידית ב-10,000 ש”ח הנחה


חברת באדג’ט ישראל, החלה במכירה מוקדמת של רכבי קורולה חדשים, מדגם STYLE. מדובר בטויוטה קורולה ההיברידית המפוארת,  שתימכר ב-10,000 שקלים פחות מהמקבילה לדגם היבואן הרשמי בשם SENSE (שעלותו לצרכן 134,900₪),

רכבי הקורולה בבאדג’ט ימכרו ב-124,900 ₪  לפני אגרות. בניגוד למקובל במכירת רכבי 0 ק”מ, הפעם הרכבים ירשמו על שם הלקוח הסופי מיד עם הרכישה ללא העברת יד נוספת, הרכב יירשם כבעלות פרטית , ללא רישום הערת ליסינג וניתן יהיה  לרשום אותו כשנתון 2020  ובכך לשריין את המחיר מבלי להסתכן בהעלאת המחירים שצפויה בינואר (אספקת הרכב תבוצע בינואר 2020) לצד אחריות זהה לאחריות של היבואן הרשמי.

בשלב זה מדובר ב “מכירה מוקדמת” של 10 יחידות . הרכבים יגיעו לארץ בשבוע הבא בצבעי לבן, כסף ואפור פלדה. 

טויוטה קורולה החדשה מבוססת על רצפת TNGA, ולראשונה מוצעת במהדורה היברידית. הקורולה ההיברידית היא חסכונית מתמיד, בעלת זיהום אוויר מופחת ושחיקה מופחתת של הבלמים. לראשונה, כל היתרונות של חוויית הנהיגה ההיברידית – השקטה, היעילה, האיכותית והחסכונית – במכונית המשפחתית המובילה בעולם.

ירון בר מ.מנכ”ל באדג’ט: “קניית רכב חדש מחברת ליסינג לרוב כדאית כאשר קיים פער הנחה מול מחירון היבואן הרשמי גדול מספיק.  הסיבה לכך נבעה בעיקר משני שיקולים מסחריים: העברת יד נוספת, לאור העובדה שהלקוח היה רוכש את הרכב כיד שניה, ורישום הרכב כרכב חברה או ליסינג.  כעת מששני השיקולים הללו הוסרו, למעשה העסקה דומה לרכישה מיבואן רשמי רק עם תג מחיר נמוך יותר. התחלנו במכירה מוקדמת של רכבי קורולה היברידית ללקוחות פרטיים, אולם אנחנו מאמינים שבשנה הקרובה נרכוש מאות רכבים דומים שייכנסו לצי הליסינג וההשכרה שלנו”. 

 

טויוטה קורולה הייבריד האצ’בק – המכונית ההיברידית של השנה 2019

 

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.