MYCAR2GO ליסינג תפעולי פרטי בעלות חודשית נמוכה

ליסינג פרטי שיתופי מוזל - שירות חדש יאפשר לבעלי רכבי ליסינג פרטיים לשתף את רכביהם עם לקוחות CAR2GO ולהוזיל את העלות החודשית של הוצאות הליסינג

ליסינג פרטי שיתופי בעלות חודשית מופחתת

מהפיכה בעולם הרכב השיתופי ובענף הליסינג בישראל – CAR2GO מרחיבה את סל הפתרונות בעולם שיתוף הרכבים ומשיקה לראשונה בעולם – ליסינג שיתופי.

MYCAR2GO שירות ייחודי המאפשר ללקוחות לבצע עסקת ליסיניג תפעולי פרטי, כאשר בכל עת שהלקוחות אינם זקוקים לרכב הם יוכלו לשתף אותו עם מנויי CAR2GO, ולקזז את עלות הליסינג החודשית שלהם בצורה משמעותית.

ניתן לקבל עד 100% מעלות חשבונית הליסינג החודשית באם רכבם משותף ומושכר ע”י מנויי CAR2GO. (המשמעות – פוטנציאל של הפחתה משמעותית בעבור התשלום החודשי על הרכב). הפיילוט יחל בתל-אביב, רמת-גן, גבעתיים, הרצליה, רעננה וירושלים ובהמשך יתרחב לכל הארץ.

במסגרת מיזם הליסינג השיתופי יוצעו ללקוחות מגוון רכבים:
טויוטה קורולה, ניסאן מיקרה, קיה ריו, קיה ספורטאג’, טויוטה CHR, טויוטה יאריס, טויוטה אייגו ויונדאי I25
.

חברת CAR2GO מקבוצת שגריר, מאפשרת ללקוחות עם חניה פרטית (בבית או בעבודה), לשתף את הרכב שלהם בזמן שאינם משתמשים בו – בזמן שהרכב נמצא בחניון ללא שימוש, בעת חופשה בחו”ל, בסופ”ש, כאשר יש למעלה מרכב אחד בבית, בלילה או בכל זמן פנוי אחר שהרכב נמצא בחניה ולא זז.

בפועל, לקוחות MYCAR2GO ששיתפו את רכבם, יוכלו לקזז את העלות החודשית עבור הליסינג שלהם ולצמצמם משמעותית את הוצאות הרכב הקבועות בכל חודש.

כיום השכרה שיתופית בין אנשים פרטיים אינה חוקית בישראל. MYCAR2GO הינו מיזם חוקי לחלוטין, שכן ההשכרה (שיתוף) אינה מתבצעת על ידי הפרט אלא באמצעות חברת CAR2GO.

אז איך זה עובד?

בזמן שהרכב לא בשימוש וזמין לשימוש, לקוחות MYCAR2GO יכולים להיכנס לממשק השיתוף הייעודי ולשתף את הרכב. באותה עת, הרכב יצטרף אל מלאי הרכבים הזמינים להשכרה של CAR2GO ויוצע לשימוש לאלפי לקוחות החברה. רכבי MYCAR2GO, יהיו בעצם חלק מצי הרכבים של שירות CAR2GO.

*פתיחת הרכב תעשה באמצעות הכרטיס החכם או הסמארטפון.
*עלות ההשכרה למנויים של רכבי MYCAR2GO תהה זהה לעלות השכרה בשירות CAR2GO.

כאמור, שירות MYCAR2GO, מאפשר ללקוחות להוזיל את החשבונית החודשית באמצעות שיתוף הרכב, ככל שישתפו יותר, ורכבם יושכר ע”י מנויי שירות CAR2GO, כך תופחת עלות החשבונית החודשית. העלות משתנה בהתאם לסוג הרכב ולמספר שעות השיתוף.

ומה הלקוח מרוויח מזה?

לקוחות MYCAR2GO שישתפו את רכבם ו- CAR2GO תשכיר את הרכב, יקבלו 50% מעלות שעת ההשכרה, כך ש – CAR2GO בעצם מתגמלים את הלקוח ומתחלקים איתו חצי = חצי בעלות שעות ההשכרה של הרכב. גובה התשלום שיקבלו תלוי בסוג הרכב (לכל רכב עלות השכרה שעתית שונה, עפ”י מחירון  CAR2GO).

גיל לייזר מנכ”ל CAR2GO: “אנו גאים להמשיך ולהוביל את מהפיכת הרכב השיתופי בארץ ובעולם ולהביא שוב בשורה חדשנית לצרכנים ולענף התחבורה. ע”פ נתוני משרד התחבורה כל שנה מתווספים 300 אלף רכבים שסותמים את כבישי הארץ.  תחבורה ציבורית ראויה בכלל ותחבורה שיתופית בפרט הינם הפתרון היחיד להפחית את כמות הרכבים על הכביש באמצעות מיקסום השימוש בכל רכב.

כיום, ההוצאה על רכב פרטי היא ההוצאה הכי לא כלכלית למשפחה. אנשים משלמים כל כך הרבה כסף על רכב שבממוצע נוסעים בו שעה ביום בלבד. אנחנו משתפים את הבתים שלנו בAIRBNB -, אנו חולקים חללים משותפים בעבודה, אז למה לא לשתף את הרכב שעומד למעלה מ- 90% מהזמן עם עוד אנשים?

הליסינג השיתופי, ייתן מענה לקהל שלא מוכן לוותר על רכב פרטי מחד, ומאידך רואה בחשיבות הכלכלה השיתופית בעולם הרכב, כורח המציאות. אנו פונים לקהל משתמשים זה עם שירות MYCAR2GO המעניק לו חווית רכב פרטי ולצד זה מאפשרת לשתף ולקזז את הוצאות הרכב באופן משמעותי.

CAR2GO יצרה קהילה של 20 אלף חברים שמשתמשים בתחבורה שיתופית ביחס של 35 משתמשים בממוצע על כל רכב ובאמצעותם הצלחנו להוריד כמות נכבדת של רכבים מהכביש”.

Print this pageEmail this to someoneShare on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.