10 דגמי יונדאי חדשים ומחודשים יגיעו עד סוף השנה 2024

 

יונדאי טוסון חדש
יונדאי טוסון החדש 2024-25

 

“מתקפת דגמי יונדאי”: במהלך המחצית השנייה של 2024 ישווקו כ-10 דגמי יונדאי חדשים ומחודשים

 

כלמוביל מעדכנת על כ-10 דגמים חדשים של יונדאי אשר תחילת שיווקם מתוכננת למחצית השנייה של שנת 2024. בין הדגמים החדשים – יונדאי סנטה פה חדש לחלוטין שיגיע עם הנעה היברידית, אבזור יוקרתי וטכנולוגי, עיצוב משודרג וממדים גדולים יותר.

יונדאי איוניק 5 N גרסת הביצועים הספורטיבית של האיוניק 5. רכב חשמלי המגיע עם יחידת הנעה המספקת למעלה מ-650 כ”ס ו-77 קג”מ, והאצה ל-100 קמ”ש ב-3.4 שניות. דגם חדש לגמרי ישווק גם הוא, יונדאי קספר, גם הוא רכב חשמלי, בקטגוריית מיני SUV אורבני, עם טווח נסיעה חשמלי משוער של כ-300 ק”מ, וממדים ומרחב פנים משביעי רצון. נמתין ונראה כמה. כמו כן, כלמוביל תשווק את יונדאי אלנטרה N, גרסת הביצועים של היונדאי אלנטרה המכונית המשפחתית ההיברידית, עם מערכת ההנעה המגרגרת של הi30N, הכוללת מנוע 2.0 ליטר טורבו המייצר הספק מרבי של 280 כס, תיבת 8DCT בעלת קלאצים רטובים, האצה מ-0-100 קמש ב– 5.3 שניות ומהירות מרבית של 250 קמש.

מתיחות הפנים של דגמי יונדאי החדשים יכללו השנה את היונדאי טוסון ובו שינויי עיצוב חיצוניים, תא נוסעים עם שפת העיצוב החדשה של היצרן, מערכות בטיחות וטכנולוגיות חדשות עם מסך אופקי ענק הכולל שני מסכי 12.3 אינץ’ המחוברים ביחידה אחת כמו גם ידית הילוכים SBW הממוקמת מאחורי גלגל ההגה בדומה לאיוניק 5 שגם היא תקבל מתיחת פנים.

דגם היונדאי סטאריה יקבל עדכון בדמות מערכת הנעה היברידית. יונדאי סונטה עם שפת עיצוב ספורטיבי אלגנטי חדש וטכנולוגיה מתקדמת תוצע עם מסך אופקי גדול, הכולל שני מסכי 12.3″ המחוברים ביחידה אחת. במסגרת היצע הדגמים החדש ישווק גם יונדאי פאליסייד אחרי מתיחת פנים, עם תוספות אבזור ויחידות תאורה שונות. יונדאי באיון המחודש, יחזור עם עיצוב עדכני, מערכות בטיחות משודרגות, תוספות אבזור ושני מסכים בגודל 10.25 אינץ‘.

“החברה נערכת לגל הזמנות הדגמים החדשים כמו גם הקיימים ועושה כל מאמץ לתת מענה למחסור הקיים במלאים והעיכובים במשלוחים בחודשים הקרובים”.  

 

מה נשתנה? יונדאי i10 מתיחת פנים 2023-24 מבחן דרכים

כלמוביל מסכמת את שנת 2023: יונדאי מובילה ביד רמה (שוב)

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *