גרוטאשטח 2018: מסע בשטח לרכבי 2X4 במסלול אתגרי יוצא לדרך בפסח

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

סבב נוסף של מסע גרוטאשטח יוצא לדרך בפסח בחסות פוינטר - מסע בשטח לרכבי 2X4 במסלול אתגרי

מסע בשטח לרכבי 2X4

תמונות: עדי שפרן – כפרה.
גרוטאשטח, מסע בשטח לרכבי 
2X4 יוצא לדרך פעם נוספת ויתקיים בפסח, בתאריכים 5-7.4.2018. המסע יחל באזור אילת שבדרום, ויסתיים באזור העמקים, אורך המסע  כ- 450 ק”מ רובם בשטח למעט קטעי קישורי בהם יעברו בכביש. המשתתפים יעברו בתנאי שטח משתנים עם נופים ייחודיים לעונה  וגם הפעם המסלול יהיה מעט אתגרי.

בגרוטאשטח ישתתפו כ- 45 רכבים, כ- 100 איש ישתתפו במסע זה, המשתתפים בחלקם מוכרים בארץ מעולם המרוצים, הצוותים שמשתתפים מורכבים מצוותים וותיקים שמשתתפים ואינם מוותרים על החוויה (בפעם השביעית) וכן מצוותים חדשים שלהם זאת הפעם הראשונה במסעות הגרוטאשטח וכולם עם האהבה לרעיון ולאופי המסעות שלנו.

גרוטאשטח במסע נוסף בפסח 2018
רק מכוניות סטנדרטיות. מסע חוויתי גרוטאשטח

גרוטאשטח הינו מסע חווייתי (אינו מרוץ או תחרות), של רכבים שאינם רכבי שטח. כל הרכבים שמשתתפים במסע סטנדרטיים לחלוטין ללא הנעה כפולה, כל הרכבים שמשתתפים מחוייבים בביטוח למסע וטסט בתוקף. במידה ותהיינה תקלות ברכבים, הצוותים מתקנים הכל בשטח, כחלק מהאתגר של המסע. את המסע ילוו צוותי סיוע ספציפיים אשר יוכלו לעזור בתיקון התקלות וחילוצים במידת הצורך.

גם במסע הקרוב, חברת פוינטר, תתקין על כל רכב שמשתתף במסע, מערכת ניהול צי מיוחדת שהצופים בבית יוכלו להתחבר לאפליקציה ייעודית למסע ולראות בכל רגע נתון את שמות הצוותים והתקדמותם במסע – פרטים על האפליקציה יופיעו בדף הפייסבוק של גרוטאשטח. ובנוסף, צוות של עובדי חברת פוינטר ישתתף במסע עם רכב ייעודי, גם מנכ”ל פוינטר, מר אילן גולדשטיין ייקח חלק במסע וישתתף בצוות הליווי של המסע.

450 ק"מ דרך השטח. גרוטאשטח

כמו בכל המסעות, הצוותים ברכבים לוקחים את כל ציודם האישי ברכב: ציוד לינה, אוכל, שתייה, כלי עבודה וחלקי החילוף לרכבים. בכל ערב בחניון הלילה יחכה לצוותים אירוח מיוחד של חברת קייטרינג, הדואגת לפנק אותנו בכל המסעות, כמו כן בכל בוקר חברת הקייטרינג דואגת לארוחות בוקר עשירות ומפנקות לפני היציאה לדרך.

דף הפייסבוק בו מעדכנים את תהליך הכנת הרכבים למסע ועדכונים יומיים מהאירוע עצמו – גרוטאשטח

 

נותני החסות:
חברת פוינטר
סוכנות רכב סובארו – שטראוס ובנו
הנפלד טכנולוגיות
רסטה
מתן שרותי רכב
מרכז שרות גבע

המארגנים: רועי אלוני ועדי שפרן – כפרה.

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.